Ledare och funktionärer

Här du kontaktuppgifter till ledare och funktionärer i vår kår.

Agneta Åsetun Waldenby

Scoutledare
E-post: agneta@waldenby.se
Mobil:
+46708409937

Ledare

Alex Wickerts

Scoutledare
E-post: alex.wickerts@hotmail.com
Mobil:
+46733898116

Ledare

Anders Carlsson

E-post: halmstadanders@hotmail.com
Mobil:
+46702970817

ledare

Barbro Finndin Ståhl

Scoutledare
E-post: barbro@finndin.com

Föräldrasektionen

Bo Kall

E-post: bk@bokall.se
Mobil:
+46702647049

Ledare

Britta Malmqvist

Scoutledare
E-post: britta.malmqvist@gmail.com
Mobil:
+46739732125

Ledare

Carita Vikstedt

E-post: Carita.vikstedt@gmail.com
Mobil:
+46725006670

Ledare

Carl-Axel Leth

Kårordförande
E-post: carl.axel.leth@gmail.com
Mobil:
+46769488664

Kårordförande, Ledare

Carolin Grimpe

Scoutledare
E-post: carolingrimpe@hotmail.com
Mobil:
+46701735279

Ledare

Charlotte Melander

Scoutledare
E-post: charlotte.melander@socwork.gu.se
Mobil:
+46735-53 43 48

Ledare

Christian Schale

Scoutledare
E-post: c.schale@hotmail.com
Mobil:
0739342171

Ledare

Daniel Hedman

Scoutledare
E-post: daniel@hedman.net
Mobil:
+46730825508

Ledare

Ellinor Hastler

E-post: ellinor.hastler@gmail.com
Mobil:
+46704252336

Ledare

Ellinor Wisen

E-post: ellinorwisen@hotmail.com
Mobil:
0702-457661

Ledare

Elsa Hjertén Gram

E-post: elsa.hjerten.grahm@hotmail.com
Mobil:
0732-480349

Scoutledare

Fredric Landqvist

Scoutledare
E-post: fredric@landqvist.se
Telefon:
+46735060100

Ledare

Fredrik Wollter

Scoutledare
E-post: fredrik.wollter@gmail.com
Mobil:
+46703666986

Ledare

Freyja Kobius Molinder

E-post: x@x.com
Mobil:
+46737838 232

Assisterande Ledare

Gösta Malmqvist

Scoutledare
E-post: gosta.malmqvist@gmail.com
Mobil:
+46704473563

Suppleant Båtsektionen

Hanna Melander

E-post: melander.hanna@gmail.com
Mobil:
+46721478858

Ledare

Hans Arby

Scoutledare
E-post: hans@arby.se
Mobil:
+46705155599

Ledare

Hans Carlund

Scoutledare
E-post: HCARLUND@volvocars.com
Mobil:
+46705503072

Ledare

Harald Lundberg

E-post: x@x.com
Mobil:
+46760074859

Ledare

Jessica Lind

E-post: anna.jessica.lind@gmail.com
Mobil:
+46739102110

ledare

Joachim Rydberg

Scoutledare
E-post: x@x.com
Mobil:
0767-64 02 70

Ledare

Johan Olsson

E-post: x@x.com
Mobil:
+46767851575

Ledare

Jonas Melander

E-post: x@x.com
Mobil:
+46707955933

Avdelningsledare

Josefin Örnebrink

E-post: josefin.ornebrink@gmail.com
Mobil:
+46766330401

Ledare

Karin Looström

E-post: karinloo@hotmail.com
Mobil:
+46709408967

ledare

Karl Malmqvist

E-post: Karl.malmqvist@gmail.com
Mobil:
0707-268 178

ledare

Lennart Johnsson

E-post: x@x.com
Mobil:
+46704260202

Ledare

Lennart Wollter

Scoutledare
E-post: limwollter@hotmail.com
Mobil:
+46704336631

Ledare

Linda Krabbe

E-post: linda.krabbe@gmail.com
Mobil:
+46709478800

Ledare

Linda Melander

Ledare
E-post: melanderlinda@yahoo.com
Mobil:
+467036489333

Avdelningsledare

Linnea Gottchalk

E-post: linnea.gottschalk@hotmail.com
Mobil:
0730-710303

Assistent

Louise Waldenby

E-post: louise@waldenby.se
Mobil:
+46738329060

Ledare

Lovisa Wennberg

E-post: lovisa@wennberg.eu
Mobil:
+46761858484

Ledare

Magnus Jonasson

E-post: magnus.jonasson@volvo.com
Mobil:
+46739029910

Ledare

Magnus Lindh

Scoutledare
E-post: magncaro@hotmail.com
Mobil:
+46708207026

Ledare

Malin Arby

E-post: malin@arby.se
Mobil:
+46104735567

Ledare

Malin Engler

E-post: malin.engler@gmail.com
Mobil:
+46703925869

Ledare

Marie Wicklander

E-post: marie.wicklander@hotmail.com
Telefon:
+46709730418

Ledare

Marie-Lousie Edholm

Scoutledare
E-post: marielouiseedholm@trynet.se
Mobil:
+46736979211

Ordf Båtsektionen, Ledare

Martin Stensson

E-post: martin.stenson@vgregion.se
Mobil:
+46736225785

ledare

Mats Nilsson

Scoutledare
E-post: mats.nilsson284928@gmail.com
Mobil:
+46708850081

Ledare

Mattias Sahlin

E-post: x@x.com
Mobil:
+46739171050

Ledare

Max Ekberg

E-post: max.ekberg@outlook.com
Mobil:
+46762566565

ledare

Max Neufert

E-post: i5nema@itek.chalmers.se
Mobil:
+46701591888

Funktionär

Nikolas Sanila

E-post: nikolas.sanila@gmail.com
Mobil:
+46760964299

Ledare

Nora Melander

E-post: melandernora@gmail.com
Mobil:
+46721803136

Assisterande Ledare

Ola Lindstedt

Scoutledare
E-post: ola.lindstedt@gmail.com
Mobil:
+46704224712

Ledare

Patrik Norinder

E-post: patrik@norinder.se
Mobil:
+46706617656

ledare

Peter Tinér

Scoutledare
E-post: peter.tiner@gmail.com
Mobil:
+46761426401

Ledare

Rickard Heed

E-post: rickard@heed.nu
Mobil:
+46707966700

Ledare

Robert Melander

Scoutledare
E-post: robert.melander@gmail.com
Mobil:
+46709588058

Ordf. Scoutsektionen, Ledare

Robert Stenman

E-post: robert.stenman@volvo.com
Mobil:
0739-029 870

Ledare

Rolf Melander

Scoutledare
E-post: melanderrolf@gmail.com
Mobil:
+46703642160

Kassör

Roy Tärnberg

Scoutledare
E-post: roy.tarnberg@hotmail.com
Mobil:
+46735864491

Ledare

Sandra Malmqvist

Scoutledare
E-post: sandragrimpe@hotmail.com
Mobil:
+46736289735

Vice Kårordförande

Staffan Bolminger

E-post: staffan@bolminger.se
Mobil:
+46705432193

Ledare

Stellan Bernsro

Scoutledare
E-post: stellan@bernsro.com
Mobil:
+46705404968

Ledare

Sten Lundberg

E-post: x@x.se
Mobil:
+46760074845

Assisterande Ledare

Thomas Bergman

Scoutledare
E-post: x@x.com

Ledarrepresentant

Tina Svensson

E-post: tinattsr@yahoo.com
Mobil:
+46723020789

Ledare

Tomas Wallenfeldt

Scoutledare
E-post: wallenfeldt@gmail.com
Mobil:
+46 708-804027

Ledare

Tomas Östling

E-post: tomas.ostling@bahnhof.se
Mobil:
+46736681101

Ledare

Ulrika Bergström

E-post: ubergstrom@icloud.com
Mobil:
0707-21 13 14

Ledare

Urban Lundberg

E-post: skuran66@gmail.com
Mobil:
+46704855273

ledare

Viveka Molinder

E-post: v.molinder@hotmail.com
Mobil:
+46708724748

ledare

Åsa Björn

E-post: x@x.com

Ledare